Innkalling til Generalforsamling 2016

generalforsamling-vennerne-e1392065041322

I henhold til Norsk Rottweilerklubb sine lover innkalles det til ordinær Generalforsamling 12. mars 2016 klokken 11:00.

Sted: Best Western Letohallen Hotel, 43, Kolonivegen, 2072 Dal, Norge

Møtet begynner kl 11.00 presis og vi oppfordrer alle til å være ute i god tid.

Vi ønsker alle vel møtt til en trivelig og saklig samling.

Med vennlig hilsen

Styret – Norsk Rottweilerklubb

Innkalling GF2016

Norsk Rottweilerklubb innkaller til Generalforsamling 2016
årsmøte

Dato: 12. Mars 2016 Klokken 11:00
Sted: Blir annonsert her når dette er avklart (Sentralt østland)

VIKTIG!

  • Saksforslag fra medlemmene må være styret i hende/poststemplet senest 31. desember. Vi ber om at saksforslag blir sendt oss på epost til styret (nrk@rottweiler.no)
  • Forslag på kandidater må være Valgkomiteen (VK) i hende/poststemplet senest 31. desember. Valgkomitéen har frist til 15. januar med å sende sin innstilling til hovedstyret.

Saksdokumenter og endelig innkalling vil bli meddelt medlemmene senest 3 uker før GF. Generalforsamlingen blir forøvrig gjennomført iht. lover for Norsk Rottweilerklubb

Resultater Klubbmesterskap LP 2015 (Stokke)

Skjermbilde

DC-Dachmarke-2013-Logo-Pantone-295C_NOs

Dommer Anne-Marit Tråholt

Lydighetsprøve Klasse I

  1. 184 POENG, 1 PLASS, 1 PREMIE BH Beau Ideal Lex
  2. 169 POENG, 2 PLASS, 1 PREMIE BH Hottonia’s Best Of The Best
  3. 162,5 POENG, 3 PLASS, 1 PREMIE Mathelia’s Bowie
  4. 156 POENG, 4 PLASS, 2 PREMIE Beau Ideal Nicki
  5. 152 POENG, 5 PLASS, 2 PREMIE BH Blitz From Primo’s Imperium
  6. 150 POENG, 6 PLASS, 2 PREMIE Liv
  7. 136 POENG, 7 PLASS, 3 PREMIE Willacarras Blue Star Evita
  8. 134,5 POENG, 8 PLASS, 3 PREMIE Abiaga’s Fendi
  9. 134,5 POENG, 8 PLASS, 3 PREMIE NORDJV-14 Kimura’s Pure Pleasure
  10. 129,5 POENG, 10 PLASS, 3 PREMIE Teverica’s Belieber
  11. 126 POENG, 11 PLASS, 3 PREMIE Ambolt’s Queen Maud
  12. 122,5 POENG, 12 PLASS, 3 PREMIE BH Smællen Fiona
  13. 86,5 POENG, 13 PLASS BH Arcanorums Giancarlo Ivo
  14. 37,5 POENG, 14 PLASS Mabel Joy’s Juju

Lydighetsprøve Klasse II

  1. 162,5 POENG, 1 PLASS, 1 PREMIE Ariel
  2. 160 POENG, 2 PLASS, 1 PREMIE Eagermind Silma Elenya
  3. 157,5 POENG, 3 PLASS, 2 PREMIE Eldflammans Alfred I Katthult
  4. 139,5 POENG, 4 PLASS, 3 PREMIE AD BH N UCH Kimura’s Mary Poppins
  5. 123 POENG, 5 PLASS, 3 PREMIE BH Komplett Hund’s Bibiana
  6. 113 POENG, 6 PLASS, 3 PREMIE Green Basilisk Amber

Lydighetsprøve Klasse III

  1. 256,5 POENG, 1 PLASS, 1 PREMIE LPI LPII Nemi
  2. 252 POENG, 2 PLASS, 2 PREMIE Cafridas Rhythmic Ragtime Reggae
  3. 185 POENG, 3 PLASS BH Grytbäcks Bellamy Mathilde
  4. 172,5 POENG, 4 PLASS Nanna
  • BRYTER N UCH EUW-15 Light My Fire Bovary

Lydighetsprøve Eliteklasse

  1. 278 POENG, 1 PLASS, 1 PREMIE N LCH Joy
  2. 277,5 POENG, 2 PLASS, 1 PREMIE Chess
  3. 263 POENG, 3 PLASS, 1 PREMIE Bjarto
  4. 234,5 POENG, 4 PLASS, 2 PREMIE Izgara’s Dreaming Mitcha
  5. 207,5 POENG, 5 PLASS, 3 PREMIE DK N UCH BH SL1 Ambolt’s Lea
  6. 196 POENG, 6 PLASS, 3 PREMIE INT N DK UCH BH WW-10 NORDV-10 NV-11-12-13 DKV-12 Willacarras Catherine Zeta-Jones
  • BRYTER Poecilia’s Clockwork Orange
  • BRYTER AD BH IPO1 Blackneck’s A’ Lysa

Resultater Hovedutstilling Stokke 2015

god stemmning

DC-Dachmarke-2013-Logo-Pantone-295C_NOs

Dommer: Bo Wiberg

4 – 6 Måneder Hannhund

  1. 2 BHK Heavenmade Beloved Marco
  2. Mathelia’s Cola Special Edition

6 – 9 Måneder Hannhund

  1.  BHK, BIR. Show Force Everlasting
  2. Zecudas Easyrider
  3. Nero Von Der Crossener Ranc Dataarc

4 – 6 Måneder Tispe

  1. BTK, BIM. Luna
  2. And The Story Goes On With Athea
  3. Shenina’s A Touch Of Magic
  4. Arya Von Engeln

6 – 9 Måneder Tispe

  1. 2 BTK. Chazama’s Diamond

Juniorklasse Hannhund

  1. V, 1 Asser
  2. V, 2 Kimura’s Quintus
  • KIP, Albeldas Cronos
  • IM, Albeldas Cosar

Unghund Klasse Hannhund

  1. E, 1 CK Heizelwood Konzo
  2. G, Albeldas Alberto

Åpen Klasse Hannhund

  1. E, 1 CK, BHK, BIR NORDV-14 Wiseweilers Back In Black
  2. E, 2 CK, 2 BHK NJV-14 NORDJV-14 Chazama’s Casanova
  3. E, 3 Show Force Brave Like Vinni
  4. V, 4 BH Arcanorums Giancarlo Ivo
  5. V, Saradim’s Armageddon The Junior
  6. S, Bobby Fero
  • IM, Saradim’s Akkiles The Great Warrior

Brukshundklasse Hannhund

  1. V, 1 BH Azravi’s Umbro
  2. V, 2 BH Beau Ideal Lex

Championklasse Hannhund

  1. E, 1 CK, 4 BHK N UCH BH Unafortunas Dimond
  2. E, 2 CK, CERT FP IPO1 KLBCH DKCH Marienlund’s Kaos

Veteranklasse Hannhund

  1. E, 1 CK, 3 BHK N UCH Wiseweilers Wiggo

Juniorklasse Tispe

  1. E, 1 CK EUJW-15 Gana Vom Hause Edelstein
  2. E, 2 Royal Edition’s Belive In Yourself
  3. V, 3 Aisha
  4. V, 4 Explosive Angel Cobra
  5. G, Albeldas Chakira

Unghund Klasse Tispe

  1. V, 1 BH Blitz From Primo’s Imperium
  • IM, Cassandra Av Extenso

Åpen Klasse Tispe

  1. E, 1 CK, 4 BTK Bera Av Schwarz Engeln
    E, 2 CK Vom Hause Luna’s Tibbe
  2. E, 3 CK Jeppekroken’s Sara
  3. V, 4 Explosive Angel Blacky
  4. V, Kraftverkets Barracuda
  5. G, Rosie
  6. S, Beauty
  • IM, A-Bonela

Brukshundklasse Tispe

  1. E, 1 CK BH Smællen Fiona
  2. V, 2 NORDJV-14 Kimura’s Pure Pleasure

Championklasse Tispe

  1. E, 1 CK BTK, BIM IPO1 AZ GE CY CS Riana House Of Lazic
  2. E, 2 CK 2 BTK N UCH BH AD Powerstar All Inclusive
  3. E, 3 CK 3 BTK DK N UCH BH SL1 Ambolt’s Lea
  4. E, 4 N DK UCH BH Ambolt’s Oj-Da