Utstillingsresultater

2014 05 31 Hokksund

KatalognrName ClassGenderPlacement
5004Axt vom Hause Edelstein Puppies 3-6 monthsMaleVP1
5001Azravi's Umbro Puppies 3-6 monthsMaleVP2
5002Heizelwood Konzo Puppies 3-6 monthsMaleVP3
5003Just Ask Egon Puppies 3-6 monthsMaleVP4
5007Azravi's Umi Puppies 3-6 monthsFemaleAbscent
5008Ambolt's Queen Maud Puppies 3-6 monthsFemaleVP3
5009Cassandra av Extenso Puppies 3-6 monthsFemaleVP2
5010Crowhills Hella Puppies 3-6 monthsFemaleAbscent
5011Chhaya av Extenso Puppies 3-6 monthsFemaleAbscent
5012C-Nikita av Extenso Puppies 3-6 monthsFemaleVP1
5013Janna Haus of Lazic Puppies 3-6 monthsFemaleAbscent
5005Tk's Lucky Luke Puppies 6-9 monthsMaleVP1 - Norwegian Puppy Sieger
5006Ludvig vom Hause Desteny Puppies 6-9 monthsMaleAbscent
9500Trust in my Eyes U-Run Puppies 6-9 monthsMaleP2
5014Trust in my Eyes Umali Puppies 6-9 monthsFemaleVP2
5015Hannah von den Niebelungen Puppies 6-9 monthsFemaleP3
5016Bernweiler's Loretta Lynn Puppies 6-9 monthsFemaleVP1 - Norwegian Puppy Siegerin
1Kimura's Powerade Junior classMaleV3
2Invictus Kenzo Junior classMaleV4
3Chazama's Casanova Junior classMaleV
4Spiro Spero's Hunter Junior classMaleSG
5Nerimee's Cliff Junior classMaleSG
6Aramis vom Zeckwald Junior classMaleV1
7Just Ask Dusty Junior classMaleAbscent
8It is the Big Kosmo Junior classMaleSG
9001Saradim's Armageddon the Junior Junior classMaleV2
24Björkelund's Sessan Junior classFemaleV3
25Nerimee's Channah Junior classFemaleV2
26Invictus Charm Junior classFemaleSG
27Crowhill's Gilla Junior classFemaleV1
28Chazama's Carmen Junior classFemaleV4
29Jeppekroken's Claudia Junior classFemaleAbscent
9Black Regency Centurion Xavier IntermediaMaleV1 - Norwegian Youth Sieger
10Hammergården's Nelson Leo IntermediaMaleV2
30Björkelund's Qaxa IntermediaFemaleV2
31Stoneweiler's Indiana IntermediaFemaleDisqualified
32Lexie av Ipso IntermediaFemaleV3
33Just Ask Carla IntermediaFemaleV1 - Norwegian Youth Siegerin
11Kimura's Nickles'n'Dimes Open classMaleAbscent
12Pipin Crni Lotos Open classMaleV3
13A-Tyson av Extenso Open classMaleV4
14First Flash Rouse Open classMaleV
15Argo Troll Open classMaleSG
16Kimbo von den Golan-Höhen Open classMaleV1 - Norwegian Sieger - Best In Show
17Hundfredrik's A'Noz Open classMaleV2
34Wiseweiler's Rainfall Open classFemaleSG3
35Blackstrazz Farah Ziva Open classFemaleAbscent
36Jessie av Ipso Open classFemaleSG2
37Irma von het Falconsnest Open classFemaleDisqualified
9000Schutzholmens Nefretiti Open classFemaleV1
18Macho Crni Lotos Working classMaleV2
9002Unafortuna's Dimond Working classMaleV1
38E-Bonny Crni Lotos Working classFemaleV1
19Sid vom Bosnia Champion ClassMaleV4
20Dino av Ipso Champion ClassMaleV1
21Unafortunas Balder Champion ClassMaleV3
22Jeppekroken's Mambo Champion ClassMaleV2
39Qvintåsgården's Blaze Champion ClassFemaleV
40Jola van de Koloniënhoeve Champion ClassFemaleV
41Powerstar All Inclusive Champion ClassFemaleV
42Ambolt's Oj-Da Champion ClassFemaleV
43Just Ask Maggie Champion ClassFemaleV4
44Brinketorp's Yliette Champion ClassFemaleV2
45Jeppekroken's Evy Champion ClassFemaleV3
46Just Ask Paula Champion ClassFemaleV1 - Norwegian Siegerin
23Cockweiler's Elmer VeteransMale1 - Norwegian Veteran Sieger
47Hammerott's Aimee VeteransFemale2
48Kraftverket's Atmosphere VeteransFemale1 - Norwegian Veteran Siegerin